Włącz powiadomienia w przeglądarce aby o kolejnym super znalezisku lub okazji z twojego lotniska dowiedzieć się sekundę po publikacji! Włącz powiadomienia

Wakacje w Turcji: all inclusive w 4* hotelu od 1799 zł

Wyloty do Bodrum z Wrocławia, Poznania i Gdańska. Hotel Bendis Beach położony jest blisko plaży wyróżnionej certyfikatem Błękitna Flaga. Do twojej dyspozycji będzie m.in. kompleks basenów ze zjeżdżalniami.

Bliskość wybrzeża, dostęp do parku wodnego i mnóstwo atrakcji. W tym hotelu na pewno nie będziesz narzekał na nudę!Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Bodrum, Gdańsk, Poznań, Wrocław

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę