Ultra szybkie powiadomienia w przeglądarce! Włącz powiadomienia aby wiedzieć wcześniej o naszych znaleziskach i okazjach z twojego regionu.

Wakacje na Korfu: all inclusive w hotelu przy plaży za 1899 zł

Wyloty do Grecji z Gdańska i Poznania. Hotel Belvedere oferuje odkryty basen, leżaki z parasolami oraz widok na pobliską zatokę.

Szczyt sezonu na leżącej na Morzu Jońskim wyspie Korfu, która jest jedną z najpiękniejszych i najbardziej zielonych w całej Grecji. Spędź tydzień w hotelu nad samym wybrzeżem.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Korfu, Gdańsk, Poznań

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę