Wystarczą dwa kliknięcia aby otrzymywać alerty cenowe, informacje o naszych hitach i okazjach z twojego regionu natychmiast po publikacji! Włącz powiadomienia w przeglądarce

Wakacje w Turcji: all inclusive w 4* hotelu od 1787 zł

Wyloty do Antalyi z Łodzi, Bydgoszczy, Warszawy, Katowic, Krakowa i Poznania. Grand Nar położony jest 900 metrów od plaży, na którą dowozi bezpłatnie hotelowy bus.

Opublikowałem tę ofertę ze względu na wyjazd w szczycie sezonu i atrakcyjną cenę. Podobne wycieczki w największych polskich biurach podróży w tym terminie zaczynają się od 2300 zł.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Antalya, Bydgoszcz, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Warszawa

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę