Ultra szybkie powiadomienia w przeglądarce! Włącz powiadomienia aby wiedzieć wcześniej o naszych znaleziskach i okazjach z twojego regionu.

Wakacje w Grecji: 4* hotel z all inclusive na Kos od 2399 zł

Wyloty do Grecji z Gdańska, Poznania, Katowic i Warszawy. Hotel Atlantis położony jest tuż przy plaży, w centrum miejscowości wypoczynkowej Lambi. Do twojej dyspozycji będzie m.in. basen.

W tegorocznym szczycie sezonu postaw na grecką wyspę Kos, w archipelagu Sporad Południowych. Spędź tydzień w hotelu, który znajduje się tuż przy wybrzeżu Morza Egejskiego.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Kos, Gdańsk, Katowice, Poznań, Warszawa

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę