Ultra szybkie powiadomienia w przeglądarce! Włącz powiadomienia aby wiedzieć wcześniej o naszych znaleziskach i okazjach z twojego regionu.

Wakacyjna krótka podróż na Gran Canarię: Hotel z all inclusive za 1412 zł

Wylot do Hiszpanii z Katowic. Obiekt Marina Elite udostępnia gościom baseny, tenis stołowy, siłownię, bilard i międzynarodowe animacje dla dorosłych.

Jeśli nie masz wielu dni urlopowych do wykorzystania, to być może zainteresuje ciebie ta propozycja. Proponuję podróż w szczycie sezonu na malownicze Wyspy Kanaryjskie. Zakwaterowanie w hotelu z pięknymi widokami na Ocean Atlantycki.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Gran Canaria z Katowic

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę