Ultra szybkie powiadomienia w przeglądarce! Włącz powiadomienia aby wiedzieć wcześniej o naszych znaleziskach i okazjach z twojego regionu.

Wakacyjny wypoczynek w Grecji: Samos, 3* hotel z all inclusive przy plaży od 2152 zł

Wyloty z Warszawy. Saint Nicholas jest kameralnym hotelem położonym ok. 12 km od centrum miasta. Oferuje basen, siatkówkę plażową i tenis stołowy.

Propozycja wczasów w szczycie sezonu urlopowego na skąpanej w słońcu wyspie. Zakwaterowanie w obiekcie znajdującym się kilka kroków od krystalicznie czystej plaży Mykali. Dostępne terminy od końca czerwca do lipca tego roku.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Samos z Warszawy

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę