Ultra szybkie powiadomienia w przeglądarce! Włącz powiadomienia aby wiedzieć wcześniej o naszych znaleziskach i okazjach z twojego regionu.

Grecja (Zakintos) w czerwcu: 3* hotel z all inclusive za 1599 zł

Wyloty z Katowic. Hotel Zakynthos znajduje się w spokojnej okolicy, ok. 2 km od Tsilivi. Oferuje basen i brodzik dla najmłodszych wczasowiczów.

Wypoczynek na malowniczej wyspie przed szczytem sezonu, to może być dobry pomysł. Słońca i wysokich temperatur nie zabraknie, a nie będzie tłumów turystów i wysokich cen.

Dostępne terminy: 2 i 4 czerwca.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Zakynthos z Katowic

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę