Włącz powiadomienia w przeglądarce aby o kolejnym super znalezisku lub okazji z twojego lotniska dowiedzieć się sekundę po publikacji! Włącz powiadomienia

Gran Canaria: Bardzo dobry 4* hotel z all inclusive 24h od 1849 zł

Wyloty na Wyspy Kanaryjskie z Katowic i Warszawy. Hotel Abora Interclub Atlantic oferuje tropikalny ogród z widokiem na Ocean Atlantycki, basen ze zjeżdżalniami, jacuzzi, gimnastykę, aerobik, łucznictwo, rzutki, boisko wielofunkcyjne, tenis stołowy, piłkę wodną i animacje.

Dla spakowanych lub umiejących szybko się pakować ciekawa oferta last minute. Zakwaterowanie w obiekcie, który zbiera wiele pochlebnych opinii, proponuje wczasowiczom wysoki standard usług oraz wiele udogodnień.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Gran Canaria, Katowice, Warszawa

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę