Ultra szybkie powiadomienia w przeglądarce! Włącz powiadomienia aby wiedzieć wcześniej o naszych znaleziskach i okazjach z twojego regionu.

Zjednoczone Emiraty Arabskie: Znakomity 5* hotel z all inclusive od 3218 zł

Wyloty do ZEA z Katowic. Royal M Abu Dhabi oferuje komfortowe pokoje, smaczną i urozmaiconą kuchnię, basen, jacuzzi, studio fitness, tenis ziemny oraz dyskotekę.

Postaw na wypoczynek tam, gdzie słońca i wysokich temperatur powietrza oraz wody nie zabraknie. Zakwaterowanie w obiekcie wysokiej klasy, który powinien spełnić wymagania wybrednych wczasowiczów.

Dostępne terminy na maj i czerwiec.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Inne propozycje

Abu Zabi, Emiraty z Katowic

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę