Włącz powiadomienia w przeglądarce aby o kolejnym super znalezisku lub okazji z twojego lotniska dowiedzieć się sekundę po publikacji! Włącz powiadomienia

Wypoczynek w Turcji w 4* hotelu z all inclusive od 1123 zł

Wyloty do Bodrum z Poznania, Warszawy, Katowic, Gdańska i Wrocławia. Obiekt Tiana Beach znajduje się kilka kroków od morza, ok. 18 km od centrum miasta. Oferuje basen, brodzik, tenis ziemny, rzutki, siatkówkę, koszykówkę, saunę i animacje.

Ostatni dzwonek na wykupienie wczasów w malowniczym regionie Turcji. Na miejscu panować będą przyjemne temperatury powietrza, które sprzyjać będą i plażowaniu, i zwiedzaniu.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Bodrum, Gdańsk, Katowice, Poznań, Warszawa, Wrocław

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę