Wystarczą dwa kliknięcia aby otrzymywać alerty cenowe, informacje o naszych hitach i okazjach z twojego regionu natychmiast po publikacji! Włącz powiadomienia w przeglądarce

Zjednoczone Emiraty Arabskie: Znakomity 5* hotel z all inclusive od 3335 zł

Wyloty do Abu Zabi z Katowic. Royal M Abu Dhabi oferuje basen z widokiem na morze, zjeżdżalnię wodną, taras do opalania, jacuzzi, tenis ziemny, aerobik i studio fitness.

Podaruj sobie trochę luksusu i wybierz się w podróż nad skąpany w słońcu Półwysep Arabski. Zakwaterowanie kilka kroków od wody, w mającym świetne recenzje obiekcie.

Dostępnych jest kilka terminów na maj i czerwiec.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Inne propozycje

Abu Zabi, Emiraty z Katowic

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę