Wystarczą dwa kliknięcia aby otrzymywać alerty cenowe, informacje o naszych hitach i okazjach z twojego regionu natychmiast po publikacji! Włącz powiadomienia w przeglądarce

Zobacz Zatokę Wraku i porządnie wypocznij: Zakintos, 14 dni w hotelu z all inclusive od 2510 zł

Wyloty do Grecji z Warszawy, Poznania i Katowic. Obiekt Captain’s oferuje basen zewnętrzny, międzynarodowy program animacyjny, wieczory tematyczne, karaoke i muzykę na żywo.

Jeśli nie możesz sobie pozwolić na 2-tygodniowy urlop, to możesz skorzystać z tygodniowego pobytu. Ceny zaczynają się od 1806 zł.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Zakynthos, Katowice, Poznań, Warszawa

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę