push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #puertodelacruz

Wakacje (lipiec) na Teneryfie: Hotel ze śniadaniami i basenem na dachu za 1057 zł

Wyloty do Hiszpanii z Warszawy (Modlin). Cena 1057 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Teneryfa: 14-dniowy urlop w 5* hotelu z wyżywieniem za 2456 zł

Wylot na Wyspy Kanaryjskie z Warszawy. Cena 2456 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z HB. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Teneryfa w świetnej cenie: 4* hotel ze śniadaniami za 846 zł!

Wylot na Wyspy Kanaryjskie z Warszawy. Cena 846 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wakacyjny hit: Tydzień na Teneryfie za jedyne 762 zł!

Wylot na Wyspy Kanaryjskie z Wrocławia. Cena 762 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wyspy Kanaryjskie (Teneryfa) na dwa tygodnie z wyżywieniem za 1943 zł

Wylot do Hiszpanii z Warszawy. Kameralny hotel Acuario zlokalizowany jest ok. 1,5 km od plaży Playa Jardin, w centrum popularnej miejscowości wypoczynkowej, Puerto de la Cruz.

Urlop w Hiszpanii: Dwa tygodnie na Teneryfie w hotelu z wyżywieniem za 1808 zł

Wylot na Wyspy Kanaryjskie z Warszawy. Cena 1808 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z wyżywieniem. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)