push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #kusadasi

Turcja (Kusadasi) last minute: 5* hotel z all inclusive od 2161 zł

Wyloty do Izmiru z Wrocławia, Poznania, Warszawy i Katowic. Wyndham Residences Kusadasi Golf & Spa udostępnia swoim gościom 2 restauracje, 5 barów, 4 baseny, 6 zjeżdżalni wodnych dla dorosłych i 1 zjeżdżalnię dla dzieci.

Last minute do Turcji: 5* hotel z all inclusive od 2227 zł

Wyloty do Izmiru z Warszawy i Katowic. Club Yali Hotels & Resort położony jest bezpośrednio przy prywatnej plaży. Goście skorzystają z 3 restauracji, 4 barów, basenów i zjeżdżalni wodnych.

Wiosna i lato w Turcji: 4* hotel z all inclusive od 1863 zł

Wyloty do Izmiru z Wrocławia, Poznania, Katowic i Warszawy. Akbulut położony jest ok. 40 m od prywatnej plaży i ok. 300 m od jaskini Zeusa. Do centrum miejscowości Kusadasi jest ok. 25 km. Na terenie obiektu skorzystacie z 4 basenów, wielofunkcyjnego boiska sportowego, sauny, siłowni i tenisa stołowego.

Turcja last minute: 5* hotel z ultra all inclusive od 1382 zł

Wyloty do Izmiru z Katowic i Warszawy. Ladonia Hotels Adakule położony jest bezpośrednio przy plaży i ok. 1 km od centrum Kusadasi. W cenie pobytu m.in. tenis ziemny, rzutki, badminton, koszykówka, piłka nożna, aerobik i siłownia.

Ostatni dzwonek: Turcja, 5* Pine Bay Holiday Resort z all inclusive 24h za 1499 zł

Wyloty do Izmiru z Warszawy i Katowic. Hotel zlokalizowany jest na terenie malowniczej zatoczki. Na miejscu skorzystacie z 3 basenów, parku wodnego, tenisa ziemnego, tenisa stołowego, siatkówki plażowej, centrum fitness i wielu innych udogodnień.

Turcja last minute: 5* Sealight Resort Kusadasi z ultra all inclusive za 1652 zł

Wylot do Bodrum z Katowic. Bardzo dobrze oceniany hotel oferuje 3 baseny, 3 restauracje, 7 barów i wiele udogodnień, które uprzyjemnią pobyt i nie pozwolą na nudę.

Turcja na bogato: 5* Le Bleu Resort z all inclusive ultra 24h za 1899 zł

Wylot do Izmiru z Katowic. Hotel położony jest bezpośrednio przy plaży. Na jego terenie skorzystacie z drewnianej platformy do opalania, basenu, kortu tenisowego, centrum fitness i wielu innych udogodnień.

Turcja last minute: 5* hotel z ultra all inclusive od 1828 zł

Wyloty z Katowic i Warszawy. Ladonia Hotels Adakule jest dogodnie położony kilka kroków od morza i ok. 1 km od centrum Kusadasi.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)