push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #kusadasi

Turcja last minute: 5* hotel z ultra all inclusive od 1382 zł

Wyloty do Izmiru z Katowic i Warszawy. Ladonia Hotels Adakule położony jest bezpośrednio przy plaży i ok. 1 km od centrum Kusadasi. W cenie pobytu m.in. tenis ziemny, rzutki, badminton, koszykówka, piłka nożna, aerobik i siłownia.

Ostatni dzwonek: Turcja, 5* Pine Bay Holiday Resort z all inclusive 24h za 1499 zł

Wyloty do Izmiru z Warszawy i Katowic. Hotel zlokalizowany jest na terenie malowniczej zatoczki. Na miejscu skorzystacie z 3 basenów, parku wodnego, tenisa ziemnego, tenisa stołowego, siatkówki plażowej, centrum fitness i wielu innych udogodnień.

Turcja last minute: 5* Sealight Resort Kusadasi z ultra all inclusive za 1652 zł

Wylot do Bodrum z Katowic. Bardzo dobrze oceniany hotel oferuje 3 baseny, 3 restauracje, 7 barów i wiele udogodnień, które uprzyjemnią pobyt i nie pozwolą na nudę.

Turcja na bogato: 5* Le Bleu Resort z all inclusive ultra 24h za 1899 zł

Wylot do Izmiru z Katowic. Hotel położony jest bezpośrednio przy plaży. Na jego terenie skorzystacie z drewnianej platformy do opalania, basenu, kortu tenisowego, centrum fitness i wielu innych udogodnień.

Turcja last minute: 5* hotel z ultra all inclusive od 1828 zł

Wyloty z Katowic i Warszawy. Ladonia Hotels Adakule jest dogodnie położony kilka kroków od morza i ok. 1 km od centrum Kusadasi.

Turcja: 5* Pine Bay Holiday Resort z all inclusive 24h za 1799 zł

Wylot do Izmiru z Katowic. Malowniczo położony obiekt znajduje się ok. 6 km od centrum Kusadasi. Na terenie hotelu skorzystacie z basenów, parku wodnego, restauracji, barów, kortu tenisowego, tenisa stołowego, centrum fitness i wielu innych udogodnień.

Turcja: 5* Palm Wings Ephesus z ultra all inclusive od 2011 zł

Wyloty z Katowic i Warszawy. Hotel znajduje się bezpośrednio przy plaży, ok. 12 km od miasta Kusadasi. Skorzystacie z tenisa, aerobiku, gier zespołowych, tenisa stołowego, kajaków, siłowni, sauny i łaźni tureckiej.

Turcja: Malowniczo położony 5* hotel z ultra all inclusive 24h od 1611 zł

Wyloty do Izmiru z Katowic i Warszawy. Ladonia Hotels Adakule znajduje się kilka kroków od morza, ok. 1 km od centrum miejscowości Kusadasi. Oferuje basen odkryty, basen kryty, salę fitness/siłownię, kort tenisowy i wiele więcej.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)