Lastminuter jest na Instagramie

Egzotyka w świetnej cenie: 14 dni w Kenii za 2113 zł!

Wyloty do Mombasy z Katowic, Warszawy i Wrocławia.

Kenia to prawdziwy raj dla miłośników słońca i egzotycznych przygód. W okresie zimowym w Kenii można spodziewać się doskonałej pogody, z temperaturami sięgającymi nawet 30 stopni Celsjusza. To idealny czas na relaks na plaży, nurkowanie czy odkrywanie lokalnej kultury.

Cena 1796 zł za bilet w obie strony z 3 polskich miast to prawdziwa okazja, biorąc pod uwagę aktualne stawki za loty do tego regionu. Mombasa, znana ze swoich białych plaż i niepowtarzalnej atmosfery, to doskonały kierunek na wypoczynek. Dotarcie do tego egzotycznego miejsca w tak przystępnej cenie sprawia, że oferta staje się niezwykle atrakcyjna dla turystów szukających wyjątkowych doświadczeń.

Pamiętaj o obowiązku wizowym.



Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Nie ma to wpływu na cenę Twojej wycieczki. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Kenia, Katowice, Warszawa, Wrocław

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Pobierz naszą aplikację mobilną
  • Logo Google Play
  • Logo App Store