Czy wiesz że w naszej wyszukiwarce możesz przeszukać oferty największych polskich biur podróży w jednym miejscu?

Narty we Włoszech: 3* hotel z wyżywieniem od 2059 zł

Wylot z Warszawy. Hotel Gran Zebru znajduje się ok. 1 km od centrum Cogolo, ok. 4 km od stoków narciarskich. Oferuje komfortowe pokoje, smaczną kuchnię i strefę spa.

Jeśli lubisz aktywnie spędzać czas i masz ochotę na odwiedzenie słonecznej Italii, to możesz wybrać się na poszukiwania świetnych warunków narciarskich do północnej części kraju.

[Aktualizacja 16:09] Oferta wyprzedana
Wycieczka była w sprzedaży nie dłużej niż 3 godziny od czasu naszej publikacji.



Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Nie ma to wpływu na cenę Twojej wycieczki. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Włochy z Warszawy

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 229 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę