Włącz powiadomienia w przeglądarce aby o kolejnym super znalezisku lub okazji z twojego lotniska dowiedzieć się sekundę po publikacji! Włącz powiadomienia

Wakacje na Korfu: all inclusive w hotelu przy plaży od 1749 zł

Wyloty do Grecji z Poznania, Gdańska i Warszawy. Hotel Angela Beach oferuje komfortowe pokoje, 3 baseny, brodzik dla dzieci, siatkówkę, tenis stołowy, wieczory z muzyką na żywo i plac zabaw.

Zaplanuj wypoczynek w szczycie sezonu na najbardziej zielonej greckiej wyspie. Spędź tydzień w hotelu nad samym wybrzeżem Morza Jońskiego.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Korfu, Gdańsk, Poznań, Warszawa

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę