Ultra szybkie powiadomienia w przeglądarce! Włącz powiadomienia aby wiedzieć wcześniej o naszych znaleziskach i okazjach z twojego regionu.

Teneryfa last minute: 4* hotel z all inclusive za 1999 zł

Wylot na Wyspy Kanaryjskie z Warszawy. Hotel Blue Sea Lagos De Cesar oferuje komfortowe pokoje, basen, brodzik dla dzieci, tenis stołowy, bilard, siłownię i animacje dla dorosłych.

Piękna wyspa z górującym nad nią majestatycznym wulkanem Teide, może być strzałem w przysłowiową "10", jeśli chodzi o wybór urlopowego kierunku. Teneryfa znajdzie uznanie i wśród plażowiczów, i wśród osób pragnących intensywnie zwiedzać.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Teneryfa z Warszawy

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę