Włącz powiadomienia w przeglądarce aby o kolejnym super znalezisku lub okazji z twojego lotniska dowiedzieć się sekundę po publikacji! Włącz powiadomienia

Zakynthos: tygodniowe wczasy z wliczonym wyżywieniem od 1419 zł

Wyloty na Zakynthos z Katowic, Poznania, Wrocławia lub Warszawy. Obiekt Village Inn Studios & Family Apartments to kompleks wypoczynkowy zlokalizowany niedaleko Laganas. Dla gości przygotowano m.in. odkryty basen.

Propozycja dla osób pragnących eksplorować Zakynthos na własną rękę. W połowie czerwca pogoda z pewnością dopisze, ty natomiast będziesz miał szansę uniknąć tłumów przewijających się przez wyspę w wakacje.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Zakynthos, Katowice, Poznań, Warszawa, Wrocław

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę