Wystarczą dwa kliknięcia aby otrzymywać alerty cenowe, informacje o naszych hitach i okazjach z twojego regionu natychmiast po publikacji! Włącz powiadomienia w przeglądarce

Urlop w Szarm el-Szejk: 4* hotel z all inclusive za 988 zł!

Wylot do Egiptu z Katowic. Sharm Cliff Resort położony jest niedaleko wybrzeża i centrum kurortu. Do twojej dyspozycji będzie m.in. basen i klimatyzowany pokój.

Opublikowałem tę ofertę ze względu na położenie hotelu blisko plaży i bardzo niską cenę. Podobne wycieczki w największych polskich biurach podróży w tym terminie zaczynają się od 1400 zł.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Sharm El Sheikh z Katowic

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę