Wystarczą dwa kliknięcia aby otrzymywać alerty cenowe, informacje o naszych hitach i okazjach z twojego regionu natychmiast po publikacji! Włącz powiadomienia w przeglądarce

Urlop w Egipcie: 4* hotel z all inclusive od 934 zł!

Wyloty do Hurghady z Zielonej Góry i Katowic. 4* Lemon & Soul Makadi Garden położony jest niedaleko zatoki i pustynnych wydm. Oferuje m.in. odkryty basen i taras słoneczny.

Takie ceny lubimy najbardziej! Za niecałego tysiaka możesz spędzić tydzień w słonecznej Hurghadzie. Bliskość plaży i dostęp do basenów na pewno nie pozwoli ci się nudzić.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Hurghada z Katowic

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę