Włącz powiadomienia w przeglądarce aby o kolejnym super znalezisku lub okazji z twojego lotniska dowiedzieć się sekundę po publikacji! Włącz powiadomienia

Tani pakiet wypoczynkowy do Grecji (Kreta) od 777 zł

Wyloty do Heraklionu z Warszawy i Gdańska. Irini Studios będzie dobrą bazą wypadową do zwiedzania. Plaża oddalona jest od obiektu o ok. 100 m (dojście do niej ulicą).

Bardzo dobra cena za wczasy last minute na największej greckiej wyspie. Jeśli "siedzisz" już na walizkach lub umiesz szybko się pakować, to jesteś pod dobrym adresem.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Kreta, Gdańsk, Warszawa

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę