Ultra szybkie powiadomienia w przeglądarce! Włącz powiadomienia aby wiedzieć wcześniej o naszych znaleziskach i okazjach z twojego regionu.

Wypoczynek na Zakintos w hotelu ze śniadaniami od 930 zł

Wyloty do Grecji z Poznania i Katowic. Kameralny obiekt Tassia Studios oferuje przyjazną atmosferę i pokoje utrzymane w tradycyjnym stylu. W gorące dni ochłodę znajdziesz w basenie, a najmłodsi wczasowicze spędzą czas na placu zabaw.

Wypocznij na jednej z najbardziej malowniczych i rozpoznawalnych greckich wysp. Jeśli na urlopie stawiasz przede wszystkim na zwiedzanie i nie potrzebujesz formuły all inclusive, to ta propozycja powinna ciebie zainteresować. Obiekt znajduje się blisko lotniska i będzie dobrą bazą wypadową do eksploracji wyspy.

Najtańsze terminy: 31 maja i 7 czerwca.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Zakynthos, Katowice, Poznań

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę