Ultra szybkie powiadomienia w przeglądarce! Włącz powiadomienia aby wiedzieć wcześniej o naszych znaleziskach i okazjach z twojego regionu.

Gran Canaria: 4* hotel z all inclusive i malowniczym położeniem za 2199 zł

Wylot na Wyspy Kanaryjskie z Warszawy. Hotel Mogan Princess & Beach Club oferuje smaczną kuchnię, basen, brodzik dla dzieci, miniklub, tenis stołowy i animacje.

Dużym atutem obiektu jest położenie na klifie, z którego podziwiać będziesz widoki Oceanu Atlantyckiego i okolic. Zakwaterowanie w pokoju z widokiem na wodę.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Gran Canaria z Warszawy

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę