Powitanie lata i nie tylko w Grecji: Kreta, 3* hotel z all inclusive od 1999 zł

Wyloty do Chanii z Poznania, Katowic, Wrocławia i Warszawy. Hotel Scaleta Beach oferuje basen z pięknym widokiem na morze, tenis stołowy, kort tenisowy i siatkówkę plażową.

Pozostałe najtańsze terminy: 29 maja; 2, 5 i 9 czerwca.

Skorzystaj z mojej propozycji i odwiedź największą grecką wyspę tuż przed rozpoczęciem wysokiego sezonu. Pogoda z pewnością dopisze, a nie będzie tłumów i bitew o kawałek plaży czy też basenowe leżaki :)Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Kreta, Katowice, Poznań, Warszawa, Wrocław

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę