Dwa tygodnie w Tunezji za 2281 zł. All inclusive w 4* hotelu Golf Residence

Wylot do Tunezji z Warszawy. 4* Golf Residence oferuje odkryty basen, bliskość plaży, taras słoneczny, ogród palmowy i animacje.

Dobra propozycja dla osób pragnących wybrać się na dłuższy urlop lub mogących pozwolić sobie na pracę zdalną. Słoneczna pogoda na wybrzeżu Afryki będzie przyjemną alternatywą dla kapryśnej wiosny w kraju.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Inne propozycje

Tunezja z Warszawy

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę