push notifications Otrzymuj alerty o najlepszych ofertach last minute do Macedonii! Obserwuj #macedonia

Dla spakowanych! Macedonia, 4* hotel z all inclusive za 1399 zł

Wylot dziś o 21:20 z Katowic na tydzień. Hotel Bellevue położony jest bezpośrednio nad jeziorem, wśród zieleni i z dala od zgiełku miast, jest idealnym miejscem na spokojny wypoczynek.

Wakacje w Macedonii nad malowniczym jeziorem za 878 zł

Wylot z Warszawy 24 czerwca na tydzień. Cena 878 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wakacje w Macedonii: 5* Hotel Izgrev Spa & Aquapark ze śniadaniami za 1623 zł

Wylot z Warszawy 24 czerwca na tydzień. Cena 1623 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Nad jeziorem Ochrydzkim: 4* hotel z all inclusive za 1299 zł

Wylot 13 czerwca z Katowic czarterem na tydzień. Obiekt położony jest bezpośrednio nad jeziorem, wśród zieleni, dlatego stanowi idealne miejsce do relaksu.

Wakacje w Macedonii w 4* hotelu z HB za 1599 zł

Wylot 20 czerwca z Katowic PLL LOT na tydzień. Obiekt znajduje się w niedalekiej odległości od malowniczego jeziora Ochryd. Blisko hotelu znajdują się sklepy z pamiątkami, restauracje oraz bary.

Macedonia na bogato: 5* hotel z HB i parkiem wodnym za 1429 zł

Wylot 10 czerwca z Warszawy na tydzień. Największym atutem Izgrev Spa & Aquapark jest imponujący kompleks sześciu basenów z dziesięcioma zjeżdżalniami. Gratka dla osób w każdym wieku!

Macedonia: 5* hotel z HB i parkiem wodnym za 1465 zł

Wylot 3 czerwca z Warszawy na tydzień. Luksusowy, pięknie położony obiekt, nad samym jeziorem Ochrydzkim. Bogate zaplecze sportowo-rekreacyjne zapewni udany urlop.

Macedonia (jezioro Ochrydzkie): 5* hotel z HB i parkiem wodnym za 1615 zł

Wylot 3 czerwca z Warszawy na tydzień. Luksusowy obiekt z bogatym zapleczem rekreacyjno-sportowym, ulokowany bezpośrednio przy malowniczym jeziorze.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)