push notifications Otrzymuj alerty o najlepszych ofertach last minute do Macedonii! Obserwuj #macedonia

Macedonia Północna last minute: 4* hotel z all inclusive od 1729 zł

Wyloty na Bałkany z Katowic. Laki Hotel & SPA położony jest w spokojnej okolicy, ok. 300 m od plaży. Oferuje basen zewnętrzny z częścią brodzikową, restaurację z przestronnym tarasem, bary i centrum spa.

Tanie wakacyjne i nie tylko loty do Macedonii Północnej od 90 zł (dużo terminów)

Wyloty do Skopje z Berlina od lutego do września 2021 roku. Wybierzcie jeden z terminów i zaplanujcie podróż na malownicze Bałkany. Po zwiedzaniu stolicy nie zapomnijcie wybrać się w okolice Jeziora Ochrydzkiego.

Wakacje nad Jeziorem Ochrydzkim w 4* hotelu z all inclusive przy plaży za 1919 zł

Wylot z Katowic. Zakwaterowanie w obiekcie znajdującym się kilka kroków od jeziora. Blisko stąd do turystycznych atrakcji: sklepów, restauracji i barów.

Urlop nad Jeziorem Ochrydzkim: 3* hotel z HB za 1289 zł

Wylot z Katowic. Hotel położony jest bardzo blisko jeziora, ok. 8 km od centrum Ochrydy, gdzie znajdziecie wiele barów, sklepów i restauracji.

Wakacje nad Jeziorem Ochrydzkim: 4* hotel z all inclusive za 1919 zł

Wylot z Katowic. Zakwaterowanie w obiekcie znajdującym się kilkadziesiąt metrów od plaży. Blisko stąd do turystycznych atrakcji, sklepów, barów czy restauracji.

Wypoczynek nad Jeziorem Ochrydzkim: 4* hotel z all inclusive za 1459 zł

Wylot z Katowic. Hotel Bellevue znajduje się nad samym jeziorem, ok. 6 km od miasta Ochryda. Prywatna plaża, hotelowy basen i spokojna, zielona okolica - to wszystko niemalże gwarantuje przyjemny i bezstresowy urlop.

Last second: Macedonia Północna, 5* hotel z HB i parkiem wodnym za 1599 zł

Wylot dziś z Katowic na tydzień. Na terenie obiektu znajduje się imponujący kompleks sześciu basenów z dziesięcioma zjeżdżalniami. Polecamy!

Dla spakowanych! Urlop w Macedonii w 4* hotelu z all inclusive za 1299 zł

Wylot dziś o 17:55 z Katowic na tydzień. Obiekt pięknie położony, bezpośrednio nad Jeziorem Ochrydzkim. Na plaży dostępny jest bezpłatny serwis plażowy.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)