push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #alaska

Przygoda wzywa. First minute: Wakacyjne loty do Anchorage na Alasce od 2232 zł

Wyloty do Ameryki Północnej z Berlina. Zaplanujcie już dziś daleką wyprawę w szczycie sezonu urlopowego. Czekają do odkrycia wielkie tereny z dziką, wspaniałą przyrodą.

Tanie letnie loty na Alaskę za 1823 zł

Wyloty do Anchorage z Berlina. Wybierzcie się w daleką podróż na malowniczą, słynącą ze wspaniałej przyrody Alaskę. Po drodze czeka na was wygodna przesiadka we Frankfurcie.

Lato: Tanie loty na Alaskę za 1890 zł

Wyloty do Anchorage z Berlina. Nie macie planów na czerwcowy urlop? Skorzystajcie z propozycji i wybierzcie się w niezapomnianą podróż tam, gdzie przyroda was zachwyci, a przy okazji odpoczniecie od tłumów.

Powitanie lata na dalekiej Alasce od 3194 zł. W cenie loty i 9 noclegów

Wyloty do Anchorage z Warszawy, Gdańska, Wrocławia, Krakowa, Poznania i Katowic. Cena od 3194 zł za osobę przy czterech osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Ferie na dalekiej Alasce od 3474 zł. W cenie loty i 8 noclegów ze śniadaniami

Wyloty do Anchorage z Warszawy, Gdańska, Wrocławia, Krakowa, Poznania i Katowic. Cena od 3474 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Bardzo tanie loty na Hawaje i Alaskę z kraju UE za 1573 zł!

Wyloty z Helsinek. Skorzystajcie z oferty i zaplanujcie urlop na rajskich wyspach położonych na Oceanie Spokojnym lub na dzikiej Alasce. Dostępne terminy od listopada 2021 do maja 2022 roku.

HIT! Bardzo tanie loty na Hawaje i Alaskę z kraju UE od 1287 zł!

Wyloty do USA z Amsterdamu liniami British Airways/Iberia/Finnair. Dostępne są terminy od września 2021 do stycznia 2022 roku. Możliwe trasy: Anchorage, Fairbanks, wyspa Maui, wyspa Oahu, wyspa Kauaʻi, Kailua-Kona.

Loty do Anchorage i Fairbanks (Alaska) od 1505 zł!

Wyloty do Ameryki Północnej z Berlina linią KLM. Skorzystajcie z oferty i zaplanujcie niezapomnianą podróż na daleką północ.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)