Szczyt sezonu wakacyjnego w Egipcie: Hotel z all inclusive od 1795 zł

Wyloty do Sharm El Sheikh z Warszawy i Katowic. Obiekt Falcon Hills znajduje się ok. 5 km od centrum Naama Bay i ok. 750 m od plaży. Oferuje baseny, siatkówkę, siłownię, kort tenisowy, tenis stołowy, sesję nurkowania w hotelowym basenie i raz na pobyt 15-minutowy masaż.

Dostępne wybrane terminy na lipiec i sierpień.

Chcesz mieć gwarancję ładnej pogody oraz wysokich temperatur powietrza i wody? Do tego uwielbiasz kąpiele morskie i podziwianie podwodnego świata? No to jesteś pod dobrym adresem :)Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Sharm El Sheikh, Katowice, Warszawa

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę