Wyspy Zielonego Przylądka: 4* hotel z all inclusive przy pięknej plaży za 2599 zł!

Wylot na Sal z Warszawy. Hotel Oasis Atlantico Belorizonte oferuje świetną lokalizację, komfortowe zakwaterowanie, 3 baseny, tenis stołowy, kort tenisowy, centrum fitness, animacje i muzykę na żywo.

Jeśli szukasz idealnego miejsca na przysłowiowy plażing i smażing to trafiłaś/trafiłeś pod dobry adres. Oferta jeszcze wczoraj kosztowała 2999 zł, potem 2799 zł, a teraz w świetnej, tytułowej cenie.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Inne propozycje

Sal, Wyspy Zielonego Przylądka z Warszawy

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę