Włącz powiadomienia w przeglądarce aby o kolejnym super znalezisku lub okazji z twojego lotniska dowiedzieć się sekundę po publikacji! Włącz powiadomienia

Kenia w hitowej cenie: 3* hotel z wyżywieniem przy plaży za 1979 zł!

Wylot do Mombasy z Wrocławia. Kenya Bay jest kameralnym obiektem znajdującym się kilka kroków od oceanu. Oferuje basen, piłkę wodną, aqua aerobik, siatkówkę plażową, animacje i dyskotekę.

Wypoczynek z pełnym wyżywieniem kosztuje 2224 zł, z all inclusive 2539 zł.

Ważne: oferta dla posiadaczy wizy.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Mombasa z Wrocławia

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę