push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #thassos

Wakacje na wyspie Thassos: 4* hotel z all inclusive za 2449 zł

Wylot do Grecji z Katowic. Maranton Beach jest kameralnym obiektem położonym kilka kroków od plaży. Oferuje m.in. basen i plac zabaw dla najmłodszych wczasowiczów.

Zielony Diament Morza Egejskiego: Thassos, 4* hotel z all inclusive za 1799 zł

Wylot do Grecji z Warszawy. Bomo Zoe oferuje kameralne bungalowy zatopione w zieleni. Publiczna plaża Tripiti oddalona jest od obiektu o ok. 200 m. Hotel oferuje basen, siatkówkę plażową i tenis stołowy.

Grecja (Thassos): Luksusowy 5* hotel z wyżywieniem przy plaży od 1599 zł

Wyloty z Katowic i Warszawy. Tylko kilka kroków dzieli Ilio Mare od lazurowego morza. Skorzystacie z wysokiego standardu usług i wielu udogodnień, w restauracji skosztujecie pysznej kuchni greckiej i śródziemnomorskiej.

Grecja (Thassos): 3* hotel z wyżywieniem za 699 zł

Wyloty z Warszawy i Katowic. Skorzystajcie z naszej propozycji i wybierzcie się w odwiedziny na mniej znaną wyspę. Obiekt znajduje się na wzgórzu, przy ładnej plaży Skala Potamia.

Wyspa Thassos: 3* hotel z wyżywieniem od 849 zł

Wyloty do Grecji z Katowic i Warszawy. Skorzystajcie z oferty last minute i wybierzcie się w odwiedziny na mniej znaną wyspę. Proponowany obiekt będzie dobrą bazą wypadową do zwiedzania.

Wyspa Thassos w obniżonej cenie: 3* hotel z all inclusive za 1199 zł

Wylot do Grecji z Warszawy. Obiekt Aeria wybudowany został w tradycyjnym stylu i jest położony na wzgórzu, z którego podziwiać będziecie widoki na morze i okolicę.

Wyspa Thassos: 3* hotel z all inclusive za 1349 zł

Wylot do Grecji z Warszawy. Obiekt Aeria wybudowany został w tradycyjnym stylu, jest położony na wzgórzu. Z basenu rozpościerają się ładne widoki na morze i okolicę.

Grecja (wyspa Thassos): 3* hotel z all inclusive za 1299 zł

Wylot z Warszawy. Obiekt Aeria wybudowany został w tradycyjnym stylu, jest położony na wzgórzu. Z hotelowego basenu rozpościerają się ładne widoki na okolicę i morze.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)