push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #thassos

Grecja (Thassos): Luksusowy 5* hotel z wyżywieniem przy plaży od 1599 zł

Wyloty z Katowic i Warszawy. Tylko kilka kroków dzieli Ilio Mare od lazurowego morza. Skorzystacie z wysokiego standardu usług i wielu udogodnień, w restauracji skosztujecie pysznej kuchni greckiej i śródziemnomorskiej.

Grecja (Thassos): 3* hotel z wyżywieniem za 699 zł

Wyloty z Warszawy i Katowic. Skorzystajcie z naszej propozycji i wybierzcie się w odwiedziny na mniej znaną wyspę. Obiekt znajduje się na wzgórzu, przy ładnej plaży Skala Potamia.

Wyspa Thassos: 3* hotel z wyżywieniem od 849 zł

Wyloty do Grecji z Katowic i Warszawy. Skorzystajcie z oferty last minute i wybierzcie się w odwiedziny na mniej znaną wyspę. Proponowany obiekt będzie dobrą bazą wypadową do zwiedzania.

Wyspa Thassos w obniżonej cenie: 3* hotel z all inclusive za 1199 zł

Wylot do Grecji z Warszawy. Obiekt Aeria wybudowany został w tradycyjnym stylu i jest położony na wzgórzu, z którego podziwiać będziecie widoki na morze i okolicę.

Wyspa Thassos: 3* hotel z all inclusive za 1349 zł

Wylot do Grecji z Warszawy. Obiekt Aeria wybudowany został w tradycyjnym stylu, jest położony na wzgórzu. Z basenu rozpościerają się ładne widoki na morze i okolicę.

Grecja (wyspa Thassos): 3* hotel z all inclusive za 1299 zł

Wylot z Warszawy. Obiekt Aeria wybudowany został w tradycyjnym stylu, jest położony na wzgórzu. Z hotelowego basenu rozpościerają się ładne widoki na okolicę i morze.

Mniej znana grecka wyspa: Thassos z all inclusive kilka kroków od plaży za 1464 zł

Wylot z Warszawy. Zakwaterowanie w kameralnym i nowoczesnym hotelu, z jednej strony otoczonym zielonymi wzgórzami, a z drugiej ciepłym morzem, jest polecany na błogi relaks z dala od codzienności.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)