push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #nessebar

Urlop z all inclusive nad Morzem Czarnym (Bułgaria) za 1095 zł

Wyloty do Burgas z Warszawy (Modlin). Cena 1095 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Bułgaria poza sezonem: Wypoczynek w 4* hotelu z all inclusive za 1015 zł

Wyloty do Burgas z Katowic. Cena 1015 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Ostatni dzwonek: Bułgaria, 5* hotel z all inclusive od 1499 zł

Wyloty do Burgas z Warszawy i Poznania. Hotel Sol Nessebar Palace położony jest ok. 100 m od piaszczystej plaży, w rozległym ogrodzie. Na miejscu bezpłatnie skorzystacie z 3 basenów, siłowni, aqua fitness, mini piłki nożnej, siatkówki i tenisa stołowego.

Wypoczynek w Bułgarii w bardzo dobrym 5* hotelu z all inclusive od 1379 zł

Wyloty do Burgas z Warszawy, Katowic i Poznania. Hotel Sol Nessebar Palace położony jest ok. 100 m od szerokiej, piaszczystej plaży. Na wczasowiczów czekają 3 baseny, siłownia, aqua fitness, mini piłka nożna, siatkówka, tenis stołowy i mnóstwo atrakcji dla najmłodszych.

Wypoczynek nad Morzem Czarnym: Bułgaria, 4* hotel z all inclusive za 816 zł

Wyloty do Burgas z Gdańska. Cena 816 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Bułgaria last minute: 5* hotel z all inclusive od 1399 zł

Wyloty do Burgas z Warszawy (Modlin) i Krakowa. Sol Nessebar Palace położony jest kilkadziesiąt metrów od plaży. Oferuje basen, salę gier, minigolfa, bilard, tenis stołowy, rzutki i inne udogodnienia.

Urlop nad Morzem Czarnym: Bułgaria z all inclusive za 787 zł

Wyloty do Burgas z Krakowa. Cena 787 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Bułgaria: 4* hotel z all inclusive blisko plaży od 799 zł!

Wyloty do Burgas z Katowic i Warszawy. Festa Panorama znajduje się w centrum pięknej miejscowości Nesebyr. Na jego terenie skorzystacie z basenu i siłowni, dostępna jest strefa spa.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)