push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #nessebar

Wypoczynek nad Morzem Czarnym: Bułgaria, 4* hotel z all inclusive za 816 zł

Wyloty do Burgas z Gdańska. Cena 816 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Bułgaria last minute: 5* hotel z all inclusive od 1399 zł

Wyloty do Burgas z Warszawy (Modlin) i Krakowa. Sol Nessebar Palace położony jest kilkadziesiąt metrów od plaży. Oferuje basen, salę gier, minigolfa, bilard, tenis stołowy, rzutki i inne udogodnienia.

Urlop nad Morzem Czarnym: Bułgaria z all inclusive za 787 zł

Wyloty do Burgas z Krakowa. Cena 787 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Bułgaria: 4* hotel z all inclusive blisko plaży od 799 zł!

Wyloty do Burgas z Katowic i Warszawy. Festa Panorama znajduje się w centrum pięknej miejscowości Nesebyr. Na jego terenie skorzystacie z basenu i siłowni, dostępna jest strefa spa.

Bułgaria (Nesebyr): 4* hotel z all inclusive i basenem na dachu od 1177 zł

Wyloty do Burgas z Poznania, Katowic i Warszawy. Sol Marina Palace to obiekt należący do znanej sieci Melia. Znajduje się ok. 600 m od centrum pięknego miasta wpisanego na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO.

13-dniowe wakacje w Bułgarii w pensjonacie blisko plaży za 718 zł

Wylot do Burgas z Katowic. Cena 718 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Urlop bez portfela nad Morzem Czarnym. All inclusive przy plaży w Bułgarii od 1049 zł

Wyloty z Warszawy i Katowic na okres od 7 do 15 dni. Obiekt położony jest trochę ponad 1 km od Słonecznego Brzegu i ok. 3,5 km od Nessebaru. W drugim mieście odwiedźcie miejsca z zabytkami wpisanymi na listę UNESCO.

Na majówkę do Bułgarii: 5* hotel z all inclusive od 1484 zł

Wyloty 25 kwietnia z Katowic i Warszawy. Pięciogwiazdkowy obiekt położony jest w pięknym ogrodzie, w jednej z najładniejszych lokalizacji w tej części wybrzeża. Hotel jest urządzony w eleganckim stylu, posiada bardzo dobre opinie.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)