Włącz powiadomienia w przeglądarce i otrzymuj natychmiast informacje o naszych hitach

Okazja: Loty na Korfu + 5 noclegów z all inclusive za 874 zł!

Wylot do Grecji z Warszawy (Modlin).

Bezpośredni lot trwa zaledwie 2 godziny i 20 minut, co oznacza, że w krótkim czasie można przenieść się prosto do urlopowego raju. Atrakcyjne ceny biletów sprawiają, że to ciekawa opcja dla wszystkich, którzy szukają niedrogiego, ale komfortowego sposobu na urlop.

Wiosna na Korfu to szansa na słoneczną pogodę. Takie warunki zachęcają zarówno do relaksu na plaży, jak i odkrywania uroków wyspy, od klimatycznych miasteczek po urocze zatoczki z turkusową wodą.

Wygodny lot, przystępne ceny i fantastyczna aura sprawiają, że wczasy na Korfu to propozycja, którą warto wziąć pod uwagę. To idealny moment, by cieszyć się grecką atmosferą, lokalnymi specjałami i pięknymi widokami, które na długo zostaną w pamięci.



Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Nie ma to wpływu na cenę Twojej wycieczki. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Korfu z Warszawy

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 225 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę