Ultra szybkie powiadomienia w przeglądarce! Włącz powiadomienia aby wiedzieć wcześniej o naszych znaleziskach i okazjach z twojego regionu.

Wakacje w Egipcie: all inclusive w 4* hotelu za 1799 zł

Wylot do Szarm el-Szejk z Katowic. Hotel Ivy Cyrene Sharm oferuje pobyt tylko dla gości powyżej 13. roku życia. W kompleksie do twojej dyspozycji będzie piaszczysta plaża, basen oraz smaczna i zróżnicowana kuchnia.

Skorzystaj z okazji i już jutro leć do gorącego Egiptu! Spędź tydzień w znakomicie ocenianym hotelu nad brzegiem Morza Czerwonego.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Sharm El Sheikh z Katowic

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę