Ultra szybkie powiadomienia w przeglądarce! Włącz powiadomienia aby wiedzieć wcześniej o naszych znaleziskach i okazjach z twojego regionu.

Okazja: Wypoczynek w Kenii w 3* hotelu z wyżywieniem za 1900 zł!

Wylot do Afryki z Katowic. Kenya Bay oferuje 2 restauracje, 3 bary, basen główny, mniejszy basen otoczony tarasem słonecznym, muzykę na żywo, pokazy akrobatyczne i taneczne, piłkę wodną, aqua aerobik, siatkówkę plażową oraz dyskotekę.

Zakwaterowanie w obiekcie położonym bezpośrednio przy ładnej plaży, na północnym wybrzeżu Mombasy, w tropikalnym ogrodzie.

Masz możliwość dopłaty do pełnego wyżywienia lub all inclusive. Miej na uwadze konieczność posiadania wizy.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Mombasa z Katowic

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę