Ultra szybkie powiadomienia w przeglądarce! Włącz powiadomienia aby wiedzieć wcześniej o naszych znaleziskach i okazjach z twojego regionu.

Lato na Maderze: Tanie bezpośrednie loty za 540 zł

Wylot do Portugalii z Katowic.

Zakwaterowania szukaj tutaj (KLIK).

Dostępne terminy:Widziałem w życiu wiele pięknych miejsc, które na długo zapadły mi w pamięci, a wyspa położona na Oceanie Atlantyckim należy do ścisłej czołówki. Jest to jeden z kierunków, do którego chciałbym kiedyś wrócić. Szczerze polecam!Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Madera z Katowic

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę