push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #marmaris

Wypoczynek w Turcji za jedyne 459 zł. Loty i 7 noclegów ze śniadaniami

Wyloty do Dalamanu z Bratysławy. Cena 459 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wypoczynek w Turcji w 5* hotelu z all inclusive za 1830 zł

Wylot z Katowic. Blue Bay Platinum położony jest w Marmaris, ok. 250 m od plaży. Oferuje swoim gościom 3 baseny, strefę spa, tenis stołowy, salę fitness/siłownię.

WOW! Loty do Turcji + 7 noclegów za 144 zł!

Wyloty do Dalaman z Bratysławy. Cena 144 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

WOW! Loty do Turcji za 47 zł! Bilety + tydzień w hotelu ze śniadaniami za 199 zł!

Wyloty do Dalaman z Bratysławy. Cena 199 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Maj w Turcji: Znakomicie oceniany Blue Bay Platinum z all inclusive od 1639 zł

Wylot do Dalamanu z Warszawy. Hotel położony jest blisko plaży, ok. 2 km od centrum Marmaris z portem jachtowym oraz rozrywkową Bar Street. W cenie pobytu sala fitness/siłownia, tenis stołowy, hammam i kabina na poczerwień.

Majówka w Turcji: 4* hotel w Marmaris z all inclusive od 1530 zł

Wyloty z Katowic i Warszawy w "gorącym" okresie urlopowym. Wybierzcie doskonałą propozycję wypoczynku dla rodzin z dziećmi w świetnie ocenianym hotelu. Do dyspozycji będziecie mieli kilka basenów wraz ze zjeżdżalniami dla najmłodszych oraz bogatą formułę all inclusive.

Majówka na bogato: Turcja, 5* hotel z all inclusive za 1670 zł

Wylot do Turcji z Warszawy na tydzień. Hotel Blue Bay Platinum dysponuje strefą spa, trzema basenami (w tym jeden kryty) oraz wieloma innymi udogodnieniami dla wymagających turystów.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)