push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #fujairah

Wakacje w ZEA: 5* Radisson Blu Resort Fujairah z all inclusive od 3982 zł

Wyloty do Zjednoczonych Emiratów Arabskich z Krakowa i Warszawy. Hotel znanej sieci położony jest dogodnie, tuż przy plaży. Oferuje wysoki standard usług dla wymagających turystów.

Wakacje w ZEA: Luksusowy 5* Miramar Al Aqah Beach Resort z all inclusive od 3629 zł

Wyloty do Dubaju z Warszawy i Krakowa. Znakomicie oceniany hotel położony jest bezpośrednio przy plaży, ok. 45 km od miasta Fujairah. Oferuje baseny, salę fitness/siłownię, animacje, sporty wodne, windsurfing.

Okazja: ZEA, 5* Radisson Blu Fujairah z all inclusive przy plaży za 1899 zł!

Wylot do Zjednoczonych Emiratów Arabskich z Warszawy. Świeża obniżka ceny komfortowego wypoczynku w hotelu znanej sieci. Skorzystajcie i zamieńcie jesienną szarugę na słońce i ciepło.

ZEA: 5* Radisson Blu Fujairah z all inclusive przy plaży od 2199 zł!

Wyloty do Zjednoczonych Emiratów Arabskich z Warszawy i Krakowa. Hotel znanej sieci oferuje komfortowe pokoje i bardzo dobrą kuchnię. Położony jest malowniczo między pasmem górskim a wodami Zatoki Omańskiej.

ZEA: 5* Radisson Blu Fujairah z all inclusive przy plaży za 1720 zł!

Wylot do Zjednoczonych Emiratów Arabskich z Katowic. Hotel znanej sieci oferuje komfortowe pokoje i smaczną kuchnię. Położony jest malowniczo między górami a wodami Zatoki Omańskiej.

Okazja: Zjednoczone Emiraty Arabskie, 5* hotel z all inclusive od 1599 zł!

Wyloty do Dubaju z Krakowa i Warszawy. Radisson Blu Fujairah jest dogodnie położony, tuż przy plaży. Oferuje komfortowe warunki zakwaterowania i wysoki standard usług.

Emiraty Arabskie: 5* Radisson Blu Fujairah z all inclusive od 1930 zł!

Wyloty do Zjednoczonych Emiratów Arabskich z Krakowa i Katowic. Hotel zlokalizowany jest tuż przy pięknej prywatnej plaży, pomiędzy Oceanem Indyjskim a górami Al-Hadżar. Do waszej dyspozycji będą baseny i klimatyzowane pokoje.

Zjednoczone Emiraty Arabskie: 4* hotel ze śniadaniami za 1499 zł

Wylot do ZEA z Warszawy. Okazja last minute wypoczynku na skąpanym w słońcu Półwyspie Arabskim. Skorzystajcie i zapomnijcie o jesiennej szarudze.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)