push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #fujairah

Zjednoczone Emiraty Arabskie: 5* Radisson Blu Fujairah z all inclusive od 2841 zł

Wyloty do ZEA z Krakowa i Warszawy. Hotel znanej sieci położony jest bezpośrednio przy prywatnej, piaszczystej plaży. Bezpłatnie skorzystacie z centrum fitness (siłownia, jacuzzi i łaźnia parowa).

Emiraty Arabskie na bogato: all inclusive w 5* Radisson Blu Fujairah od 2968 zł

Wylot do ZEA z Katowic, Krakowa i Warszawy. 5* Radisson Blu Fujairah położony jest bezpośrednio przy prywatnej, piaszczystej plaży. W hotelu znajdziecie 5 odkrytych basenów, centrum fitness oraz spa z wanną z hydromasażem.

ZEA: 5* Radisson Blu Fujairah z all inclusive przy plaży od 2869 zł

Wyloty do Zjednoczonych Emiratów Arabskich z Katowic, Krakowa i Warszawy. Na miejscu bezpłatnie skorzystacie z tenisa stołowego, centrum fitness (siłownia, jacuzzi, łaźnia parowa) oraz sauny. Zakwaterowanie w pokoju z widokiem na morze.

First minute w Emiratach Arabskich: all inclusive w 5* Radisson Blu Fujairah od 2869 zł

Wylot do Zjednoczonych Emiratów Arabskich z Katowic, Krakowa i Warszawy. 5* Radisson Blu Fujairah usytuowany jest bezpośrednio przy prywatnej, piaszczystej plaży, w urzekającej scenerii — między pasmem gór Hajar a wodami Zatoki Omańskiej.

Emiraty Arabskie w wakacje: 5* Fujairah Rotana Resort & Spa z wyżywieniem za 2449 zł

Wylot z Krakowa. Hotel znajduje się bezpośrednio przy plaży z łagodnym zejściem do morza. Bezpłatnie skorzystacie z basenu, aerobiku, siatkówki plażowej, tenisa ziemnego i stołowego, siłowni, jacuzzi, sauny.

Wakacje w Zjednoczonych Emiratach Arabskich: 5* hotel przy plaży od 1499 zł!

Wyloty do ZEA z Warszawy i Krakowa. Miramar Al Aqah Beach Resort oferuje komfortowe zakwaterowanie i wiele udogodnień, m.in.: basen, siłownię, gimnastykę wodną, piłkę wodną, tenis stołowy, amfiteatr i pub z dyskoteką.

ZEA: 5* Fujairah Rotana Resort & Spa z all inclusive przy plaży za 2759 zł

Wylot do Zjednoczonych Emiratów Arabskich z Krakowa. Zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym hotelu z basenem, strefą spa i wieloma innymi udogodnieniami.

Zjednoczone Emiraty Arabskie: Hotel z all inclusive przy plaży od 1797 zł!

Wyloty z Krakowa i Warszawy. Mirage Bab Al Bahr Tower& Resort jest nowym obiektem, oddany został do użytku w drugiej połowie 2020 roku. Znajduje się bezpośrednio przy prywatnej plaży.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)