Azory na bogato: Wypoczynek w 5* hotelu ze śniadaniami za 1537 zł!

Wylot do Portugalii z Warszawy (Modlin). Cena 1537 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Bilety lotnicze na trasie Warszawa (Modlin) - Lizbona - Ponta Delgada - Londyn (Stansted) - Warszawa (Modlin) za 1008 zł dla 2 osób rezerwujesz tutaj.

Noclegi w 5* Pedras Do Mar Resort & Spa ze śniadaniami i możliwością anulowania za 2066 zł/2 os./6 nocy rezerwujesz tutaj.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Azory z Warszawy

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę