HIT! Sycylia, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Malediwy i Grecja w jednej podróży za 1168 zł (loty)!

Świetna cena za wiele atrakcyjnych kierunków. Trudno o lepszą cenę!

Lot z Katowic do Katanii za 72 zł rezerwujesz tutaj (KLIK), lot z Katanii do Abu Zabi za 140 zł rezerwujesz tutaj (KLIK), loty z Abu Zabi do Male i z powrotem za 714 zł rezerwujesz tutaj (KLIK), lot z Abu Zabi do Aten za 172 zł rezerwujesz tutaj (KLIK), lot z Aten do Katowic za 70 zł rezerwujesz tutaj (KLIK).

Najtańszych noclegów szukaj tutaj (KLIK).Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Ateny, Sycylia z Katowic

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę