Ultra szybkie powiadomienia w przeglądarce! Włącz powiadomienia aby wiedzieć wcześniej o naszych znaleziskach i okazjach z twojego regionu.

Grecka wyspa Samos: tydzień w hotelu przy plaży z wliczonym wyżywieniem za 1548 zł

Wylot na Samos z Warszawy. 3* hotel Votsalakia Beach oferuje kameralną atmosferę i odkryty basen. W okolicy znajduje się dużo tawern, barów i sklepów.

Hellada poza utartym szlakiem! Morze Egejskie to miejsce, gdzie sezon trwa zdecydowanie dłużej, zatem nawet na początku października możesz liczyć na świetną pogodę i dobre warunki do wypoczynku nad wodą.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Samos z Warszawy

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę