Ultra szybkie powiadomienia w przeglądarce! Włącz powiadomienia aby wiedzieć wcześniej o naszych znaleziskach i okazjach z twojego regionu.

Wakacje we Włoszech (Kalabria): 3* hotel z all inclusive soft od 2399 zł

Wyloty z Katowic, Warszawy i Wrocławia. Hotel Parco Dei Principi oferuje basen, strefę sportową na plaży, miniklub, plac zabaw dla dzieci i animacje.

Wypoczynek w szczycie sezonu urlopowego w malowniczym regionie słonecznej Italii. Zakwaterowanie w obiekcie położonym kilka kroków od morza. Najtańsze terminy: 26 czerwca i 7 lipca.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Kalabria, Katowice, Warszawa, Wrocław

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę