push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #skopelos

Ostatni dzwonek: Skopelos, 3* hotel z all inclusive light za 1485 zł

Wylot z Warszawy. Rigas położony jest w ładnym ogrodzie blisko plaży i miasta Skopelos. Oferuje klimatyzowaną restaurację główną z tarasem, taras słoneczny i bar przy basenie.

Grecja last minute: Skopelos, 5* hotel z all inclusive light za 1599 zł!

Wylot z Warszawy. Skopelos Holidays Hotel & SPA oferuje komfortowe pokoje, restaurację główną z tarasem, bar wewnętrzny, bar przy basenie.

Ostatni dzwonek: Skopelos, 5* hotel z all inclusive light za 1498 zł!

Wylot z Warszawy. Świeża obniżka pakietu wypoczynkowego na piękną wyspę. Skorzystajcie i wyruszcie jutro odpocząć w promieniach greckiego słońca.

Grecja last minute: All inclusive light na Skopelos od 1784 zł

Wylot na Sporady z Warszawy. Wybierzcie jeden z hoteli i spędźcie zasłużony wypoczynek na wyspie, na której kręcono słynny musical Mamma Mia!

Grecja last minute: Beztroski wypoczynek z all inclusive light na Skopelos za 1370 zł

Wylot z Warszawy. Hotel Rigas położony jest w ogrodzie, blisko plaży i miasta Skopelos Town. Skorzystajcie i już jutro wylegiwać się będziecie w pełnym słońcu.

Last minute: All inclusive light na wyspie Skopelos za 1399 zł

Wylot do Grecji z Warszawy. Urlop spędzicie w kameralnym hotelu, położonym niedaleko od jednej z najładniejszych plaż na wyspie – Hovolo.

Ostatni dzwonek: Urlop z all inclusive light na wyspie “Mamma Mia!” (Skopelos) za 1770 zł

Wylot do Grecji z Warszawy. Wyruszcie na podbój wyspy słynącej z tego, że na jej terenie nakręcono słynny musical, który podbił serca wielu wielbicieli kina. Możecie tam liczyć na słoneczną pogodę, ciepłe morskie kąpiele i smaczną śródziemnomorską kuchnię.

Letni urlop w Grecji. Wyspa Skopelos z all inclusive soft za 1434 zł

Wylot z Warszawy. Oferta promocyjna, która może zniknąć w każdej chwili. Skorzystajcie i cieszcie się błogim relaksem w greckim słońcu.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)