push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #skopelos

Grecja last minute: Beztroski wypoczynek z all inclusive light na Skopelos za 1370 zł

Wylot z Warszawy. Hotel Rigas położony jest w ogrodzie, blisko plaży i miasta Skopelos Town. Skorzystajcie i już jutro wylegiwać się będziecie w pełnym słońcu.

Last minute: All inclusive light na wyspie Skopelos za 1399 zł

Wylot do Grecji z Warszawy. Urlop spędzicie w kameralnym hotelu, położonym niedaleko od jednej z najładniejszych plaż na wyspie – Hovolo.

Ostatni dzwonek: Urlop z all inclusive light na wyspie “Mamma Mia!” (Skopelos) za 1770 zł

Wylot do Grecji z Warszawy. Wyruszcie na podbój wyspy słynącej z tego, że na jej terenie nakręcono słynny musical, który podbił serca wielu wielbicieli kina. Możecie tam liczyć na słoneczną pogodę, ciepłe morskie kąpiele i smaczną śródziemnomorską kuchnię.

Letni urlop w Grecji. Wyspa Skopelos z all inclusive soft za 1434 zł

Wylot z Warszawy. Oferta promocyjna, która może zniknąć w każdej chwili. Skorzystajcie i cieszcie się błogim relaksem w greckim słońcu.

Lato na greckiej wyspie Skopelos: 3* hotel z all inclusive light za 1765 zł

Wylot z Warszawy. Obiekt Studia Pantelis usytuowany jest ok. 350 m od piaszczysto-żwirowej plaży i ok. 350 m od centrum miasta Skopelos, stolicy wyspy, z piękną architekturą i pełną infrastrukturą turystyczną.

Lato w Grecji: Wyspa Skopelos, 5* hotel z all inclusive light od 2530 zł

Wyloty z Warszawy. Skopelos Holidays Hotel & SPA jest obiektem o eleganckich wnętrzach, oferuje wysoki standard obsługi. Bez dodatkowych opłat skorzystacie z boiska do koszykówki i siatkówki, tenisa stołowego i siłowni.

Słoneczne i gorące wakacje w Grecji. Urlop na Skopelos z all inclusive soft za 1934 zł

Wylot z Warszawy. Skorzystajcie z oferty i zaplanujcie pożegnanie wakacji na wyspie, na której kręcono słynny musical "Mamma Mia!".

Wakacje w Grecji: Skopelos, 5* hotel z all inclusive light za 2299 zł

Wylot z Warszawy. Skopelos Holidays Hotel & SPA jest kameralnym obiektem z eleganckimi wnętrzami. Skorzystajcie z okazji i wypocznijcie w komfortowych warunkach.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)