Ultra szybkie powiadomienia w przeglądarce! Włącz powiadomienia aby wiedzieć wcześniej o naszych znaleziskach i okazjach z twojego regionu.

Wypoczynek w Grecji: Samos, 3* hotel z wyżywieniem za 1227 zł

Wylot z Warszawy. Limnionas Bay Village jest kameralnym hotelem położonym ok. 100 m od plaży. Oferuje komfortowe pokoje, basen zewnętrzny i plac zabaw dla najmłodszych wczasowiczów.

Już na samym początku czerwca wybierz się na długo wyczekiwany wypoczynek tam, gdzie będzie sporo słońca i dużo miejsc do zwiedzania.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Samos z Warszawy

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę