Włącz powiadomienia w przeglądarce aby o kolejnym super znalezisku lub okazji z twojego lotniska dowiedzieć się sekundę po publikacji! Włącz powiadomienia

Lato na Lesbos: wczasy z all inclusive przy wybrzeżu od 1897 zł

Wyloty do Mityleny z Warszawy lub Katowic. 3* Mytilana Village oferuje kameralną atmosferę, odkryty basen, otoczenie lasu sosnowego oraz taras słoneczny.

Okazja na wypoczynek na greckiej wyspie, która znajduje się w północno-wschodniej części Morza Egejskiego, u wybrzeża Turcji. Spędź 7 dni w dobrze ocenianym hotelu tuż przy morzu.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Lesbos, Katowice, Warszawa

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę