push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #lesbos

Wakacje w Grecji: all inclusive na wyspie Lesbos za 1769 zł

Wylot do Grecji z Katowic. Jasmin Studios jest rodzinnie prowadzonym obiektem. Polecany jest osobom niewymagającym, które budżet przedkładają nad komfort wypoczynku.

Wakacje w Grecji: all inclusive na wyspie Lesbos za 1840 zł

Wylot na wczasy z Katowic. Armonia Studios położony jest w bujnym ogrodzie przy plaży w miejscowości Anaxos i oferuje basen z barem oraz klimatyzowane pokoje.

Okazja: Wakacyjny wypoczynek z all inclusive na Lesbos za 1622 zł!

Wylot do Grecji z Katowic. Jasmin Studios jest rodzinnie prowadzonym obiektem. Polecany jest osobom niewymagającym, które budżet przedkładają nad komfort wypoczynku.

Wakacje na greckiej wyspie Lesbos od 1635 zł

Wyloty z Katowic. Anaxos Bay jest skromnym obiektem dla osób szukających ciszy i spokoju. Będzie dobrą bazą wypadową do zwiedzania malowniczej wyspy.

Wakacje z all inclusive na wyspie Lesbos za 2092 zł

Wylot do Grecji z Katowic. Dobra oferta last minute wypoczynku na mniej znanej wyspie. Zakwaterowanie w skromnym, kameralnym hotelu położonym w Anaxos.

Lato w Grecji: all inclusive na wyspie Lesbos za 2189 zł

Wylot do Grecji z Katowic. Anaxos Bay znajduje się 150 metrów od plaży w okolicy Anaxos. Każdy klimatyzowany pokój wyposażony jest w aneks kuchenny oraz prywatną łazienkę.

Wakacje w Grecji: all inclusive na wyspie Lesbos za 2222 zł

Wyloty do Grecji z Katowic. Anaxos Bay położony jest 150 metrów od plaży w okolicy Anaxos. Pokoje są klimatyzowane i obejmują dobrze wyposażony aneks kuchenny oraz prywatną łazienkę.

Wakacje w Grecji: All inclusive na Lesbos od 1948 zł

Wylot z Katowic. Grand Blue Villa Michaela jest zadbanym obiektem z kameralną atmosferą, położonym w niewielkiej miejscowości Anaxos. Dobra miejscówka dla osób szukających ciszy i spokoju.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)