Wystarczą dwa kliknięcia aby otrzymywać alerty cenowe, informacje o naszych hitach i okazjach z twojego regionu natychmiast po publikacji! Włącz powiadomienia w przeglądarce

Wakacje w Kalabrii: tydzień w 4* hotelu z pełnym wyżywieniem plus za 1699 zł

Wylot do Lamezii Terme z Katowic. 4* Hotel Bouganville Palace oferuje eleganckie wnętrza, kameralną atmosferę i odkryty basen. Do obiadu i kolacji serwowane jest wino.

Zobacz jeden z najmniej zadeptanych przez masową turystykę regionów Włoch! Odkryj sekret uprawy tamtejszych papryczek, produkcji 'nduji oraz wspaniały deser tartufo.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Kalabria z Katowic

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę