Wystarczą dwa kliknięcia aby otrzymywać alerty cenowe, informacje o naszych hitach i okazjach z twojego regionu natychmiast po publikacji! Włącz powiadomienia w przeglądarce

Wczasy na greckiej wyspie: Lesbos, 3* hotel przy plaży z wliczonym wyżywieniem od 1461 zł

Wyloty do Mityleny z Katowic i Warszawy. 3* Sappho & Neraida Studios oferuje lokalizację tuż przy plaży, kameralną atmosferę oraz serwis plażowy.

Planując urlop nie musisz ograniczać się do szkolnych wakacji? Grecja to miejsce, gdzie wysoki sezon trwa zdecydowanie dłużej. Oznacza to, że nawet na przełomie września i października możesz liczyć na świetną pogodę.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Lesbos, Katowice, Warszawa

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę