Wystarczą dwa kliknięcia aby otrzymywać alerty cenowe, informacje o naszych hitach i okazjach z twojego regionu natychmiast po publikacji! Włącz powiadomienia w przeglądarce

Wypoczynek na wyspie Hipokratesa: Kos, 5* hotel z all inclusive od 2222 zł

Wyloty do Grecji z Katowic, Poznania i Warszawy. Blue Lagoon Resort znajduje się ok. 2,5 km od centrum miasta Kos, w bliskiej odległości od plaży. Oferuje baseny, 2 korty tenisowe, aerobik, salę fitness, saunę, łaźnię parową i siatkówkę plażową.

Najtańsze terminy: 10 i 14 października.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Kos, Katowice, Poznań, Warszawa

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę